پنج شنبه , دی ۲۸ ۱۳۹۶
خانه / اخبار خودروهای داخلی / همچنان خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

همچنان خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

بنا داریم فعالیت خود را در زمینه موضوعات  اخبار خودروهای داخلی مجله عشق خودرو  افزایش دهیم. از اینرو مطالب بیشتری در اینباره برای شما منتشر خواهیم کرد. از جمله این مطالب نوشته همچنان خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند! خواهد بود که در ادامه میخوانید.

خودروهای سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ساینا (محصولات سایپا)، پژو ۴۰۵ خراسان (ایران خودرو خراسان) و لیفان ایکس‌۶۰ (کرمان موتور) همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی تولید می‌شوند.

بررسی گزارش ارزیابی کیفیت خودروهای تولیدی در آبان ماه امسال نشان می‌دهد که خودروسازان همچنان به تولید خودروهای بی‌کیفیت خود ادامه می‌دهند.

این خودروها شامل سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ساینا، پژو ۴۰۵ خراسان و لیفان ایکس‌۶۰ هستند که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در مدل ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره کسب می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین سطح کیفی و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

ادامه تولید خودروهای بی‌کیفیت در حالی است که وزارت صنعت، معدن و تجارت به خودروسازان اولتیماتوم داده که تنها تا پایان امسال وقت دارند کیفیت محصولات بی‌کیفیت خود را به سطح کیفی حداقل دو ستاره ارتقاء دهند در غیر این صورت باید از ابتدای سال آینده (۱۳۹۷) تولید این خودروها را متوقف کنند.

در مورد همچنان خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند! نظر شما چیست؟ می توانید با استفاده از ابزارهای سایت مجله عشق خودرو  این مطلب را برای دوستان علاقه مند به  اخبار خودروهای داخلی مجله عشق خودرو  ارسال کنید.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.