پنج شنبه , دی ۲۸ ۱۳۹۶
خانه / حوادث / رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

با توجه به گزارشی که در سایتهای اینترنتی منتشر شده بود مطلبی با عنوان رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت مورد توجه ما قرار گرفت که در ادامه برای شما این مطلب را می آوریم. مطالبی از این دست در بخش حوادث مجله عشق خودرو موجود است که شما رابه خواندن آن دسته دعوت میکنیم.

طی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی اهالی یک ساختمان مسکونی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاههای ۹۴ و ۵۵ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۶:۱۰ روز گذشته به بلوارسیمون بولیوار، خیابان زیتون، خیابان قدس رساندند.

شهرام کریمی نصر رییس ایستگاه ۹۴ آتش نشانی، در باره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری رنو تلیسمان به علت نامعلومی در داخل پارکینگ یک مجتمع مسکونی پنج طبقه از قسمت موتورآن دچار آتش سوزی شد.

وی با اشاره به این که شعله های سرکش آتش به سقف پارکینگ سرایت کرده بود، گفت: هر لحظه امکان سرایت آتش سوزی به خودروهای داخل پارکینگ وجود داشت که آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان برق و گاز مجتمع مسکونی، به تجهیزات فردی مجهز شدند و با بکارگیری لوله های آبرسانی، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

رییس ایستگاه آتش نشانی اضافه کرد: با توجه به نفوذ دود غلیظ ناشی از آتش سوزی به داخل راهروها و احتمال محبوس شدن اهالی مجتمع مسکونی در میان دود و حرارت، همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با بستن دستگاه تنفسی وارد مجتمع مسکونی شدند و چندین نفر از ساکنان را از داخل راهروها به سلامت خارج کردند.

کریمی نصر با اعلام این که کارشناسان آتش نشانی منطقه درحال بررسی علت بروز این حادثه هستند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان مجتمع مسکونی آسیبی نرسید و آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن، شعله های سرکش آتش را مهار و کاملا خاموش کردند.

تمایلی دارید مطلب رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت را برای دوستان خود ارسال کنید؟ یا نظری در مورد آن دارید؟ با ما در میان بگذارید.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.