دوشنبه , آذر ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / حوادث / خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد

خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد

 برای دوستانی که مطالب بخش حوادث  مجله عشق خودرو را دنبال مینمایند مطلبی داریم با عنوان  خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد که در ادامه بدان میپردازیم.

نقص فنی در بالابر ساختمانی ویژه حمل خودرو در کوی یافت آباد تهران باعث گیرکردن خودرو سواری پژو ۴۰۵ و وارد شدن خسارات زیاد به این وسیله نقلیه شد.

به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اعلام حادثه گیر کردن خودروی سواری در بالابر ساختمانی بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه ۸۷ در ساعت ۱۶:۵۶ دقیقه دیروز به کوی یافت آباد، خیابان مرتضی زندیه اعزام شدند.

بهرام الیانی فرمانده عملیات ایستگاه ۸۷ آتش نشانی تهران گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ بوسیله بالابر حمل خودرو ساختمانی به هنگام انتقال از طبقات منفی یک ساختمان مسکونی ۶ طبقه تا طبقه همکف، ناگهان این وسیله نقلیه به هنگام خروج از بالابر در طبقه همکف، بین کرکره این طبقه و بالابر گیر کرد و سپس با نقص فنی سیستم بالابر، این خودرو تحت فشار قرار گرفت و اتاقک آن متلاشی شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه، راننده خودرو را که دچار شوک شده بود ازداخل اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کردند.

الیانی ادامه داد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان برای جلوگیری از سقوط خودرو داخل چاهک بالابر نسبت به مهار خودرو اقدام کردند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی سرانجام پس از ساعتها تلاش و پس از تنظیم ارتفاع بالابر و همسطح کردن آن، در عملیاتی حساس این خودروی سواری را از داخل دستگاه بالابر رها سازی و از محل خارج کردند.

منبع:
وب سایت سازمان آتش نشانی

مطلب خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد با تلاش دوستان بخش حوادث مجله عشق خودرو  برای شما عزیزان گردآوری شد. لطفا نقطه نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.