دوشنبه , آذر ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / تکنولوژی / جدیدترین نوآوری تویوتا،ستون‌های شفاف!

جدیدترین نوآوری تویوتا،ستون‌های شفاف!

مطلبی که برای شما در سایت مجله عشق خودرو آماده کرده ایم با عنوان جدیدترین نوآوری تویوتا،ستون‌های شفاف! در دسته مطالب تکنولوژی مجله عشق خودرو قرار میگیرد. به شما توصیه میکنیم مطالب بیشتری در این زمینه را در قسمت  تکنولوژی مجله عشق خودرو  مطالعه نمائید.

طراحان خودرو در طول سالیان گذشته تلاش‌های زیادی در کاربردی‌تر کردن خودروها داشته‌اند اما هنوز هم مشکلاتی وجود دارند که طراحان نتوانسته‌اند بر آن‌ها غلبه کنند. در حقیقت دو مشکل اصلی وجود دارد.

ستون‌های A! این ستون‌ها نقشی حیاتی در ساختار خودرو داشته و اگرچه نقش ایمنی دارند اما نقاط کوری را هم ایجاد می‌کنند که شما در زمان رانندگی متوجه آن‌ها می‌شوید. خوشبختانه تویوتا از این مشکل آگاه بوده و به نظر می‌رسد در حال کار بر روی راه‌حل می‌باشد.
در اختراعی که به تازگی توسط اداره ثبت اختراعات و ایده‌های تجاری آمریکا به ثبت رسیده، تویوتا راه‌حلی را ارائه کرده که “دستگاه لفافه” نام دارد و باعث می‌شود ستون‌های A ناپدید شوند!
به جای اینکه تویوتا در روشی ساده از دوربین‌های بیرونی برای خلق تصاویر استفاده کند، آینه‌هایی با دقت در ستون‌ها قرار گرفته‌اند که می‌توانند نور اطراف اشیا را منحرف کرده و بدین ترتیب با نگاه به ستون A خواهید توانست پشت آن را ببینید.
همانند تمامی اختراعات از این دست هنوز صحبتی درباره ورود این تکنولوژی به خط تولید انجام نشده اما اگر روزی شاهد واقعی شدن آن باشیم، تویوتا باعث خواهد شد زندگی افراد کمی آسان‌تر شود.

جمع آوری شده توسط بخش تکنولوژی مجله عشق خودرو .

آیا مطلب جدیدترین نوآوری تویوتا،ستون‌های شفاف! را پسندیده اید؟ نظر شما در مورد آن چیست؟

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.