دوشنبه , آذر ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / تکنولوژی / استفاده از خودروهای خودران در مسابقات فورمول ۱

استفاده از خودروهای خودران در مسابقات فورمول ۱

اگر از خوانندگان همیشگی مجله عشق خودرو باشید میدانید که معمولا مطالب متنوعی در زمینه تکنولوژی برای شما فراهم میکنیم. اینبار نیز مطلبی با عنوان استفاده از خودروهای خودران در مسابقات فورمول ۱ برای شما گردآوری کردیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیره.

در آینده نزدیک ممکن است خودروهای ایمنی مسابقات یا سیفتی‌کارها تبدیل به خودروهایی بدون راننده و خودران شوند.

از آنجایی که فیا به دنبال ترویج تکنولوژی رانندگی مستقل نیز هست، این موضوع اخیراً مورد بحث قرار گرفته است. آئودی قبلاً یک خودران ویژه را با امکان شرکت در مسابقات و حتی شکست رکوردهای انسانی تست کرده است. در عین حال سپردن رانندگی خودروهای مسابقات فرمول یک به ربات‌ها باعث تبدیل این مسابقات جذاب به روبوریس‌هایی بی هیجان خواهد شد اما خوشبختانه خودروهای ایمنی می‌توانند پایه‌گذار حرکت‌هایی در این جهت باشند. در این میان رانندگی خودروی ایمنی دیگر ضروری نخواهد بود و نهایتاً می‌توان با یک کنترل کامپیوتری این ماشین‌ها را راند.

در حال حاضر، مرسدس بنز تأمین‌کننده خودروهای ایمنی مسابقات فرمول یک است و بعلاوه از تکنولوژی کافی و مناسبی برای ساخت چنین خودران هایی برخوردار است. از سال ۲۰۱۵ تا این فصل برای سیفتی‌کار از مرسدس AMG GT S استفاده می‌شود. نظر شما چیست؟

نظرات خوب شما درباره مطلب استفاده از خودروهای خودران در مسابقات فورمول ۱ میتونه مورد علاقه دوستان دیگه شما در این سایت قرار بگیره. پس لطفا مارو از این نظرات بی نصیب نذارید.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.